SULTANBEYLİ’DEN SEL BÖLGESİNE YARDIM

SULTANBEYLİ’DEN SEL BÖLGESİNE YARDIM

Sultanbeyli Belediyesi tarafından selden etkilenen Kastamonu’nun Azdavay ilçesine bir kamyon ile çeşitli gıda maddeleri gönderildi.

Sultanbeyli Belediyesi, sel felaketi yaşanan Kastamonu’nun Azdavay ilçesine; büyük damperli bir kamyon, 3 bin kişilik içme suyu, meyve suyu, hazır kek ve gıda paketlerinden oluşan acil ihtiyaç malzemeleri gönderdi. Yardımlar bugün yola çıktı. Sultanbeyli Belediye Başkan Yardımcısı Faruk Lafçı, sosyal medya hesabından yardımların yola çıkmasına ilişkin fotoğraflar paylaştı.

“Sultanbeyli’mizden sel felaketinden etkilenen hemşehrilerimize tam destek” ifadelerini kullanan Lafçı, “Sultanbeyli Belediye Başkanımız Sn. Hüseyin Keskin Bey, Kas-Der Sultanbeyli Şube Başkanımız Sn. Mehmet Aydın Bey ve sel felaketinden etkilenen Kastamonu ilçe belediye başkanlarımız ile yaptığımız istişareler neticesinde Azdavay ilçemiz ve belediyemizin acil ihtiyacı olan büyük damperli kamyon, 3000 kişilik içme suyu, meyve suyu, hazır kek ve gıda paketlerinden oluşan acil ihtiyaç malzemelerini bugün itibariyle yola çıkardık.” sözlerini kaydetti.

Faruk Lafçı, şöyle devam etti; “Sel felaketinin olduğu günden bugüne kadar süreci anbean takip eden, güçlü destek ve katkılarını esirgemeyen kıymetli Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Keskin Bey’e, başkan yardımcılarımıza, kurum müdürlerimize, personel arkadaşlarımıza, katkı sağlayan tüm dostlarımıza, Kas-Der Yönetimimize Kastamonulu hemşehrilerimiz adına teşekkürlerimi sunuyorum. Rabbim memleketimizi her türlü afet, bela ve musibetten muhafaza buyursun.”