ZİGANASPOR ÇALIŞMALARINI KROS ANTERMANIYLA SÜRDÜRDÜ

ZİGANASPOR ÇALIŞMALARINI KROS ANTERMANIYLA SÜRDÜRDÜ

Sancaktepe Sultanbeyli Ziganaspor,son dönemde artan  Orman Yangınları sebebiyle “ Ormanlar varsa, bizde varız” başlığı altında bugün öğrencilerine Aydos Orman Parkında Kros çalışması uyguladı.

Son dönemde Kasımpaşa,  Galatasaray gibi önemli takımlara gönderdiği futbolcular ve akedemik çalışmalarda kazandığı başarılarla adından bir hayli söz ettiren Sancaktepe Sultanbeyli Ziganaspor, dönemde artan  Orman Yangınları sebebiyle “ Ormanlar varsa, bizde varız” başlığı altında;  öğrencilerin formuna koruması, sakatlıkları önlemesi, sakatlıkların iyileşme süresini kısaltması, rehabilitasyonun başarılı olmasını ve  yapılan antrenmanların daha eğlenceli geçmesi maksaydıyla Aydos Orman Parkında bugün  kros çalışması yaptı. Bununla birlikte Yapılan bu çalışmayla beraber öğrencilerin doğal olarak güç, dayanıklılık ve azim özellikleri gelişmeside sağlanmış oldu. 

Yapılan antermanın  dışında topluma önemli mesajlarda bulunan Sancaktepe Sultanbeyli Ziganaspor, orman yangınlarına bu şekilde tepki  göstererek, çok sayıda spor kulübüne örnek teşkil etti.

Kayıt için:  05079221428